Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Wybór pluszaka dla psa.

Zabawy z czworonogiem jest dobrą okazją, by spożytkować wigor swojego zwierzaka, jednocześnie wzmacniać więź. Regularne gry wpływają dobrze na formę psa, tak jak i dają uciechę opiekunowi. Gry warto jest urozmaicać używając zabawek dla psów. W sklepach natkniemy się dużo różnych typów zabawek dla psów, jednak w jaki sposób dobrać tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy w większości punktów zoologicznych w różnych rozmiarach, dopasowanych do gabarytów naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z szeregu materiałów, mogą być piłki gumowe, materiałowe czy plastikowe. Przy wyborze piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów bywają stałe, ale trzeba myśleć o możliwości zadławienia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa okazuje się zbyt mała. Decydując się na nową piłkę myślmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteśmy opiekunami małych ras psów, takich jak pudle lub yorki, którym kupujemy mniejsze rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy pobawić się z psem na łonie natury wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób odnaleźć psa, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park lub ogród, gdzie pies będzie mógł rozpędzenia się. Jeśli pies potrafi przynosić zabawkę spowrotem, warto wybrać frisbee dla psa o pasującej średnicy, żeby psu łatwo można było trzymać frisbee w pysku. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, gdyż istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa frisbee w czasie zabawy, dlatego mając na celu ustrzeżenie się bolesnych wypadków kupujmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ciekawą postacią aktywności fizycznej, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

sklep zoologiczny online https://www.krakvet.pl/